СРОЧНО Тупий кут ромба дорівнює 150. Знайдіть кути між діагоналями ромба та його сторонами.​


Ответы на вопрос

Отвечает Elro Elro.

Ответ:

75;75;75;75;15;15;15;15

Объяснение:

гострий кут=180-150=30

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

75°; 15°

Объяснение:

кути між діагоналями ромба = 90°

кути між діагоналями та сторонами з ΔАВО і ΔВАО

∠АВО=150/2=75°; ∠ВАО=90-75=15°