ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА На осі ординат знайдіть точку, рівновiддалену від точок А(-5; 2) i B(-3;

6).​

Ответы на вопрос

Отвечает Згурский Макс.

Ответ:

О=(О;2)

Объяснение:

|АО|=|ОВ| Ох=0; АОх=5; ВОх=3 щоб вектори були рівні сума квадратів

їх координат однакова ⇒ АОу=-3; ВОу=-5; АОу= Ау-Оу; Оу=Ау- АОу=-3-(-5); =2