1)знайдіть сторону ромба якшо його сторона утворює з діагоналлю кут 30* ,і менша дорівнює 4,5

смдіагональ ромба 2)знайдіть менший кут ,утворений діагоналлю прямокутника з його стороною якщо кут між діагоналями прмокутника кутник дорівнює 92*

Ответы на вопрос

Отвечает Янышева Вика.

Ответ:

Объяснение:

1) В такому ромбі (α=30*2=60°) меньша діагональ = стороні, тому що меньша діагональ поділяє ромб на два рівностороні Δ α=60° ⇒ а=4,5 см

2) α =(180-92)/2=88/2=44°