Знайти довжину відрізка СD, якщо С(18;-2),D(-6;5)​


Ответы на вопрос

Отвечает Погудин Максим.

Ответ:

25

Объяснение:

Довжина відрізка знаходиться по формулі:

AB=\sqrt{(x_2-x_1)^2+(y_2-y_1)^2}

CD=\sqrt{(-6-18)^2+(5+2)^2} =\sqrt{(-24)^2+7^2} =\sqrt{576+49} =\sqrt{625} =25