Допоможіть будь ласка!!!! Знайдіть суміжні кути, якщо їх градусні міри відносяться, як 3 ∶ 7. (

оформіть як задачу, виконати креслення і написати коротку умову, скласти формулу, навести обґрунтування)

Ответы на вопрос

Отвечает Семыкин Владислав.

Ответ:

54;126

Объяснение:

3х+7х=180

10х=180

х=180/10=18

перший кут =54

другий=126