10. Знайдіть міри суміжних кутів, якщо один з них на 60° менший за другий.​


Ответы на вопрос

Отвечает Чарушин Стёпа.

Сума кутів суміжного кута 180

нехай менши кут = х, а більший = х+60, складаємо рівння

х+х+60=180

2х=120

х=60 - менший кут

більший кут = х+60=60+60=120

відповідь 60, 120