Висота правильної чотирикутної піраміди дорівнює 12см, а апофема - 15см. Обчислити площу бічної

поверхні піраміди

Ответы на вопрос

Отвечает Мариничева Алина.

Ответ:

1. Знаходимо радіус вписаного кола основи

За т.Піфагора

r=√(f²-h²)=√(15²-12²)=√81=9(см)

Тоді сторона основи

a=2r=2*9=18

2.Знаходимо периметр основи

P(осн) =a*n=18*4=72 (см)

3. Знаходимо площу бічної поверхні

S(біч)=Р(осн) *f/2=72*15/2=540(см²)

Відповідь: 540(см²).

Объяснение: