Помогите пожалуйста! 5. Знайдіть сумiжнi кути, якщо: а) різниця цих кутів дорівнює 54°; 6)

градусні міри цих кутів відносяться як 3 : 7.​

Ответы на вопрос

Отвечает Малакуцко София.

Объяснение:

5) нехай кут 1 позначимо як х,то кут 2- х+54

х+х+54=180°

2х=180-54

2х=126

х=63°

х+54=107°

6) нехай кут 1 позначимо як 3х, то кут 2 позначимо як 7х

3х+7х=180°

10х=180°

х=18°

3х=54°

7х=126°