Одна сторона трикутника дорівнює 12 см, друга сторона − на 4 см більша за першу, а третя − удвічі

менша від другої. Знайдіть периметр трикутника. ( Прошу з повним розв'язком) СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Худяк Маргарита.

Ответ:

36 см.

Объяснение:

Перша сторона 12 см, друга сторона 12+4=16 см,  третя сторона 16:2=8 см.

Р=12+16+8=36 см.