Середня лінія трапеції дорівнює 30 см. Знайдіть основи трапеції, якщо одна з них на 8 см більша за

другу

Ответы на вопрос

Отвечает Ондар Мандухай.

Ответ:

26 см,  34 см.

Объяснение:

Нехай менша основа х см, тоді більша основа х+8 см. Середня лінія трапеції дорівнює півсумі основ. Маємо рівняння:

(х+х+8):2=30

2х+8=60

2х=52;  х=26

Менша основа 26 см,  більша основа 26+8=34 см.