Периметр рівнобічної трапеції дорівнює 26 см, а її основи - 4см і 12 см. Знайти бічну сторону

трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Вадим.

Ответ:

Дано:АВСД-трапеція ВС=4см,АД=12см

Знайти АВ і СД

Розв'язання

АВ=СД-за властивістю рівнобічної трапеції

АВ=СД=26-(12+4)=10:2=5(см)