A(x;-4) I b(20;-10) колинеарни


Ответы на вопрос

Отвечает Zubko Nataliia.
Розв'язання:
Для того, щоб вектори були колінеарними, відношення їх відповідних координат повинно бути однаковим, тобто x1/x2=y1/y2.
Підставимо відомі дані:
x/20=(-4)/(-10)
x=(-80)/(-10)
x=8
Відповідь:
a(8;-4)
b(20;-10)
x=8