Середня лінія трапеції дорівнює 20 а одна з її основ більша за іншу на 10 знайдіть більшу основу

трапеції Варіанти:15,12, 40, 25

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Никита.

Відповідь:

25 см

Пояснення:

(х+х+10)/2=20

2x+10=40

2x=30

x=15

x+10=25