Допоможіть будь ласка дуже терміново (срочно) Знайдіть точки перетину кола заданого рівняння

х2+у2 =1 із прямою у=х-1

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

(1;0); (0;-1)

Объяснение:

Система рівнянь:

{х²+у²=1

{у=х-1

метод підстановки

х²+(х-1)²=1

х²+х²-2х+1=1

2х²-2х=0

х²-х=0

Віета

x1=1; x2=0

y=x-1. (x=1)

y=1-1

y=0

(1;0)

y=х-1. (х=0)

у=0-1

у=-1

(0;-1)