Знайдіть діагональ прямокутного паралелепіпеда, якщо його виміри 3 см, 4 см, 6 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Гудим Даша.

Ответ:

d=√61 см

Объяснение:

За теоремою Піфагора:

d=√(a²+b²+c²)=√(3²+4²+6²)=

=√(9+16+36)=√61 см