Плиииииисссс Висота,проведена з вершини тупого кута рівнобічної трапеції ділить її більшу основу

на вiдрiзки 8см та 18см. Знайти меншу основу трапеції та її середню лінію.​

Ответы на вопрос

Отвечает Метелева Милана.

Ответ:

10см і 18см

Объяснение:

Якщо провести другу висоту з другого тупого кута, то вона поділить так само, бо трапеція рівнобічна.

Значить оці бокові утворені відрізки по 8 см. А серединка тоді 10см, і вона дорівнює меншій основі (як протилежні сторони прямокутника)

А середня лінія це півсума основ. Менша - 10см, більша - 8+18=26(см). (10+26)/2=18(см)