Сторона рівносторонього трикутника дорівнює 8√3 см. знайди:1) радіус кола вписаного в даний

трикутник:2)радіус кола описаного навколо трикутника:​

Ответы на вопрос

Отвечает Чиркин Кирилл.

Ответ:

R=8см

r=4см

Объяснение:

R=a/√3; r=a/2√3

a=8√3см

r=8√3/2√3=4см

R=8√3/√3=8см