Партійна комісія міста продає 100 футболок €8,35 кожен, щоб зібрати гроші. В останній день свят

продано 82 футболки. Решту знижено до 7,45 євро, поки є в наявності. Який буде прибуток, якщо 100 футболок коштують 395 євро?

Ответы на вопрос

Отвечает Бакеева Дарина.

Ответ:

82*8,35= 684,7 Є ЗАРОБИЛИ ЗА 82 ФУТБОЛКИ

100-82= 18 ФУТБОЛОК РЕШТА

18*7,45=134,1 Є ЗАРОБИЛИ ЗА РЕШТУ ФУТБОЛОК

134,1+684,7= 818,8 Є ЗАРОБИЛИ ЗА ПРОДАЖ 100 ФУТБОЛОК

818,8-395=423,8 Є ЧИСТИЙ ПРИБУТОК

Пошаговое объяснение: