ТЕРМІНОВО! ДОПОМОЖІТЬ! 7. Знайдіть площу бічної поверхні правильної чотирикутної піраміди,висота

якої дорівнює 6 см а сторона основи 16 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Беделбаева Дариға.
Відповідь:
320

Пояснення:

Дано: SO=6 см
AD=16 см
Знайти: Sб

Sб=1/2Росн*d

OK - r
r=a/2=16/2=8 см

За т Піфагора з трикутника SOK (кутSOK =90):
SK= √6^2+8^2= √100=10

Pосн=16*4=64 см

Sб=1/2*64*10=320 см^2

Отвечает Слепчевич Вика.

Ответ:

ххзхзхх

Объяснение:

хзддлоррпаввароо