СРОЧНО!!!Один з кутів,утворених при перетині двох прямих на 60° більше іншого.Знайдіть ці кути.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалевская Ирина.

Ответ:

60 и 120

Объяснение:

1) x+x+60=180

2x=180-60

x=120|:2

x=60

2) 60+60=120

если неправильно сорри