Знайдіть кут, якщо сума суміжного з ним кута і кута, суміжного з прямим кутом, дорівнює 120°​


Ответы на вопрос

Отвечает Харюков Антон.

Ответ:

120-90=30 - це суміжний кут

180-30=150 - це те що ми шукали