Чи пропорційні відрізки AB і CD відповідно відрізкам EF і MK, якщо: 2) AB = 8 см, CD = 20 см, EF

= 10 см, MK = 35 см;

Ответы на вопрос

Отвечает Савощенко Андрей.

Ответ:

Ні

Объяснение:

Для перевірки пропорційності потрібно знайти відношення відповідних сторін та прирівняти їх. Якщо рівність виконується, тоді дані відрізки пропорційні. Можна використати один з двох наступних варіантів:

AB/CD  =  EF/MK або AB/EF  =  CD/MK

8/20  =  10/35              8/10  =  20/35

0.4  =  0.286                0.8  = 0.571

Оскільки ці рівності неправильні, то відрізки - не пропорційні