Знайдіть периметр трикутника, сторони якого дорівню- ють 5 см; 9 см і 10 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Сурканова Ульяна.

Ответ:

P = 24см

Объяснение:

P = a + b + c

a = 5см

b = 9см

c = 10см

P = 5см + 9см + 10см

Отвечает Sattorova Raisa.

Завдання: Знайдіть периметр трикутника, сторони якого дорівнюють 5 см; 9 см і 10 см.

Розв'язання:

Периметр - сума довжин усіх сторін, тому, Р=5+9+10=24(см).

Відповідь: 24 см