Переріз кулі площиною, віддаленою від центра кулі на відстань 8 см, має радіус 6 см. Знайдіть площу

поверхні кулі.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

1256,637 см ^2

Объяснение:

l = 8 см

r = 6 см

R = корень(r^2+l^2)=10 см

S = 4*pi*R^2=4*pi*10^2 см ^2= 1256,637 см ^2