Помогите!!Відрізок АМ - бісектриса трикутника - ABC. AB=18см, АС= 12см, ВМ=6. Знайти ВС. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Карпенко Андрей.

Ответ:

Вирішуємо через пропорцію:

BM/MC=AB/AC

Підставляємо значення:

6/MC=18/12

Вирішуємо пропорцію;ґ:

MC=4 см