В рівнобедреному трикутнику з периметром 49 см бічна сторона відноситься до основи як 3:4. Визначте

сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Родин Никита.

Ответ:

Відповідь AB=BC=14,7см, АС=19,6см

Объяснение:У трикутнику ABC, AB=BC. x-коефіцієнт пропорційності, так що AB=BC=3x; AC=4x.
P=AB+BC+AC

3x+3x+4x=49

10x=49

x=4,9

AB=BC=3*4,9=14,7см

AC=4*4,9=19,6 см