Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 7см, а периметр 20см. Знайдіть середню лінію,

кінці якої належить бічним сторонам.

Ответы на вопрос

Отвечает Савельев Женя.

Ответ:

3см

Объяснение:

AB=BC=7 cм.
Периметр = AB + BC + AC
20cм=7см+7см+AC
AC=6 см

Середня лінія трикутника дорівнює половині сторони до якої вона є параленьна, а отже маємо: EF=AC/2=6/2=3cм