B прямокутному трикутнику ABC LC=90° AB = 12 см Знайти ас AC LA= = ot​


Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Иван.

Ответ:AC^2 = AB^2 + BC^2

Для знаходження BC скористаємося відношенням між сторонами прямокутного трикутника:

BC = AB * tg(LC)

Замінимо значення AB та LC:

BC = 12 * tg(90°) = 0

Отже, сторона BC дорівнює нулю. Це означає, що трикутник ABC є прямокутнім з гіпотенузою AC і катетом AB довжиною 12 см.

Підставляємо в теорему Піфагора:

AC^2 = AB^2 + BC^2 = 12^2 + 0^2 = 144

AC = sqrt(144) = 12

Отже, довжина сторони AC дорівнює 12 см.

Объяснение: