Задано трикутник зі сторонами 3 см, 5 см, 7 см. У подібному для нього трикутнику найбільша сторона

має довжину 42 см. Знайти периметр подібного трикутника до даного. а) 100 см б) 90 см в) 88 см г) 72 см

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Поля.

Ответ:

периметр подібного трикутника 90 см

Объяснение:

42÷7=6

перший трикутник у шість разів менший за другий

P-3+5+7=15

15×6=90 см. (б)