Дано точки А(-1; 4; 3) i B(5; -2; 0). Знайти: a) Довжину відрізка AB б) Координати середини

відрізка AB​

Ответы на вопрос

Отвечает Костарнова Анна.

Ответ:

а) (6;-6;-3) ; Треба від координат кінця відняти координати початку

б) x0 = -1+5 /2 = 4/2= 2

y0 = 4+(-2) / 2 = 2/2= 1

z0 = 3+0 / 2 = 3/2 = 1.5

Тобто координати середини відрізка будуть (2; 1; 1.5)