Допоможіть будь ласка Знайти кути рівнобедреного трикутника, якщо кут між бічними сторонами 58°


Ответы на вопрос

Отвечает Стадник Виолетта.

Відповідь: 61; 61; 58

Пояснення:

Оскільки трикутник рівнобедрений, кути при основі рівні.
Щоб їх знайти потрібно відомий нам кут між бічними сторонами відняти від 180 (сума кутів кожного трикутника) та поділити на 2

(180 - 58) / 2 = 122 / 2 = 61
Кути при основі обидва дорівнюють 61, а кут між бічними сторонами нам був відомий з початку