Чи будуть дотикатися два кола і мати зовнішній дотик якщо їз радіуси дорівнюють 11см і 4см а а

відстань між їх центрами 14 см

Ответы на вопрос

Отвечает Малецький Олег.

Ответ:

Ні, кола перетинаються.

Объяснение:

d=14cм

r=4см

R=14см

______

r+R=d, зовнішній дотик.

r+R=11+4=15см

15>14, r+R>d , кола перетинаються.