2. 3 Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 23 см, а його бічна сторо- на на 3 см довша. Знайти

периметр цього трикутника. a) 72 cm; б) 52 см; в) 46 см; г) 75 см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ливинская Ярослава.

Ответ:Для рівнобедреного трикутника бічні сторони мають однакову довжину. Оскільки бічна сторона на 3 см довша за основу, то можна розбити її на дві частини - довшу, що дорівнює основі + 1,5 см, і коротшу, що дорівнює 1,5 см. Тоді за теоремою Піфагора відносно бічної сторони маємо:c2=a2+b2(23+1.5)2=a2+1.52c2(23+1.5)2​=a2+b2=a2+1.52​Розв'язавши цю рівняння, отримуємо $a \approx 22.79$ см. Оскільки трикутник є рівнобедреним, то його периметр дорівнює $2a + 23$ см. Таким чином, правильна відповідь - варіант (в) 46 см.

Объяснение:46 см