Знайти дев'ятнадцятий член і різницю арифметичної прогресії -1,-2,-3


Ответы на вопрос

Отвечает Филимонова Кристина.

Ответ:

Загальний член арифметичної прогресії можна знайти за формулою:

a_n = a_1 + (n-1)*d

де a_1 - перший член прогресії, d - різниця прогресії.

У нашому випадку, a_1 = -1 та d = -1, тому

a_19 = -1 + (19-1)*(-1) = -1 - 18 = -19

Тому дев'ятнадцятий член арифметичної прогресії дорівнює -19.

Різниця арифметичної прогресії дорівнює різниці між будь-якими двома сусідніми членами прогресії. У нашому випадку, різниця між будь-якими двома сусідніми членами прогресії становить -1. Тому різниця арифметичної прогресії дорівнює -1.