У рівнобічній трапеції ABCD висота ВК ділить AD на відрізки AK = 4 см і KD = 10 * см. Знайти

основи. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!! а) 6см и 4см б) 6см и 14смв) 4см и 10смг) 14см и 10см​

Ответы на вопрос

Отвечает Абельмажинов Бекжан.

Відповідь: б) 6см і 14см
Пояснення: BC=10-4=6см
AK=MD=4см
AD=6+4*2=14