Решить задачу по геометрии. Даю 100 баллов. Через кінець А відрізка АВ проведена площина; через

кінець В і точку С відрізка АВ проведені паралельні прямі, що перетинають площину в точках В1 і С1 відповідно.Знайти довжину відрізка СС1, якщо ВВ1 = 18см і АВ1:С1В1 = 3:1.(Решение полное плс.)

Ответы на вопрос

Отвечает Церковная Юлия.

Ответ:

СС1=12см

Объяснение:

∆ACC1~∆ABB1, за кутами.

СС1/ВВ1=АС1/АВ1

АС1=АВ1-С1В1=3-1=2 частини.

СС1/18=2/3

СС1=2*18/3=12см