!!!! ПЖ Помогить з ДЗ ПЖ !!!! Сторони АВС а = 8 м, b = 6 м, c = 10 м. Знайдіть найменшу сторону

подібного йому А 1 В 1 С 1 , якщо найбільша сторона С 1 = 12 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Головатая Ксюша.

Ответ:9.6м

Объяснение: с₁/с=12/10,=1.2, значит и наименьшая а₁/а=1.2⇒ а₁=а*1.2=8*1.2=9.6/м/