Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 8 дм, довжина на 4 дм більша за пирину,а висота у 4

рази менша від довжини . Знайдіть об'єм паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Турлыбекова Даша.

Ответ:

V=8*12*3=288

a=8

b=8+4

c=(8+4)/4