1. Сторони даного трикутника 3см, 4см, 5см. Знайдіть сторони подібного йому трикутника в якого

периметр дорівнює 36см. Apc / ID-DC) том перетину​

Ответы на вопрос

Отвечает Sagyngali Amanzhan.

Ответ:

Оскільки трикутники подібні ,то їх сторони рівно пропорційні.

15/5=3

3×3=9 см

4×3= 12 см

Периметр = 12+9+15= 36 см