Основа рівнобедреного трикутника дорівнюе 24 см. а бічна сторона 15 см. Знайдіть радіус кола,

описано- го навколо трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Утева Маша.

Ответ:

Объяснение:

R = (АВ * ВС * АС) / 4 * S = 15 * 15 * 24 / 4 * 108 = 12,5 см.