Знайдіть периметр рівнобедреного трикутника, основа якого дорівнює 12 см, а бічна сторона на 3 см

більша за основу. Даю 20б

Ответы на вопрос

Отвечает Пийтер Ілля.

Ответ:

12+3=15см боковая сторона

Периметр=12+15+15=42см

Объяснение:

у равнобедренного треугольника боковые стороны равны.

Отвечает Петровец Анисия.

Ответ:

У рівнобедреному трикутнику бічні сторони мають однакову довжину. Оскільки одна з бічних сторін на 3 см більша за основу, то інша бічна сторона також дорівнює 12 + 3 = 15 см.

Позначимо за a довжину однієї з бічних сторін (яка дорівнює 15 см), за b - довжину основи (яка дорівнює 12 см), а за c - довжину третьої сторони.

Оскільки трикутник рівнобедрений, то довжина третьої сторони також дорівнює 15 см.

Периметр трикутника дорівнює сумі довжин усіх трьох сторін:

P = a + b + c

P = 15 + 12 + 15 = 42 см

Отже, периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 42 см.

Объяснение: