між числами -9,2 і 11,1 на координатній прямій розташовано ( ? ) цілих чисел. їх сума дорівнює (?)

СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Салтыкова Юлия.

Між числами -9,2 і 11,1 на координатній прямій розташовано 20 цілих чисел (можна знайти різницю між цими числами та додати 1, щоб отримати кількість цілих чисел у відрізку).

Щоб знайти суму цих цілих чисел, можна знайти суму арифметичної прогресії з першим членом -9, другим членом -8, третім членом -7 і так далі до 11. При цьому кількість членів прогресії буде 20, тому що ми знайшли кількість цілих чисел у відрізку. Формула для суми арифметичної прогресії знаходиться за формулою:

S = (n/2) * (a₁ + aₙ),

де S - сума, n - кількість членів, a₁ - перший член, aₙ - останній член.

Застосовуючи цю формулу, отримуємо:

S = (20/2) * (-9 + 11) = 10 * 2 = 20.

Отже, сума цілих чисел, розташованих між -9,2 і 11,1, дорівнює 20.

Отвечает Мосяга Полина.

Ответ:Між числами -9,2 і 11,1 на координатній прямій розташовано цілі числа. Щоб знайти кількість цих чисел, треба знайти кількість цілих чисел в інтервалі [-9, 11]. Це можна зробити, віднявши координати кінців інтервалу та додавши 1:

кількість цілих чисел = 11 - (-9) + 1 = 21

Тож, між числами -9,2 і 11,1 на координатній прямій розташовано 21 ціле число.

Сума цих чисел дорівнює сумі арифметичної прогресії з першим членом -9 і останнім членом 11, з різницею 1:

сума = (кількість членів / 2) * (перший член + останній член) = (21 / 2) * (-9 + 11) = 21

Отже, сума цілих чисел між -9,2 і 11,1 дорівнює 21.