Знайдіть відстань між точками E(7;-7;10) і F(1;-4;4)


Ответы на вопрос

Отвечает Ширманова Яна.

Відповідь:

√193

Пояснення:

EF2= (x1-x2) в кв+(y1-y2) в кв+(z1-z2) в кв=(7-1) в кв+(-7-4) в кв+(10-4) в кв=193

EF=√193