Велосипедист подолав 48 км за три години , за першу годину - 7/24 усієї відстані, за другу годину

7/16 усієї відстані скильки километров подала велосипедистка за третью годину Надо очень срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

19(км)

Пошаговое объяснение:

1)5/16*48=5/1*3=15/1=15(км)

2)7/27*48=7/1*2=14/1=14(км)

3)48-(15+14)=48-29=19(км)

Надеюсь помаг.