Складіть рівняння кола, якщо відомі координати його центра М і радіус R: М(0;-5),R=3​


Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Маша.

Відповідь:

Пояснення:

(x-a)^2 + (y-b)^2 = R^2

a=

b= -5

R=

(x-0)^2 + (у- (-5))^2 = 3^2

х^2 + (у + 5)^2 =