Внутрішні кути трикутника відносяться як 3: 7: 9. Знайдіть відношення зовнішніх кутів трикутника,

не знаходячи їх градусних мір

Ответы на вопрос

Отвечает Злобин Артем.

Ответ:3x + 7x + 9x = 180

де x - коефіцієнт пропорційності.

Звідси маємо:

19x = 180

x = 180 / 19

Таким чином, ми знаходимо:

перший внутрішній кут: 3x = 3 * (180/19) градусів

другий внутрішній кут: 7x = 7 * (180/19) градусів

третій внутрішній кут: 9x = 9 * (180/19) градусів

перший зовнішній кут = 7x + 9x = 16x

другий зовнішній кут = 3x + 9x = 12x

третій зовнішній кут = 3x + 7x = 10x

Таким чином, відношення зовнішніх кутів трикутника дорівнює:

16x : 12x : 10x, або спрощуючи:

4 : 3 : 2

Объяснение: