Катети прямокутного трикутника відносяться як 3:4 а його гіпотенуза дорівнює 20см. Знайти катет.


Ответы на вопрос

Отвечает Вибодовська Анюта.

Ответ:

Объяснение:

Нехай перший катет - 3х см, другий - 4х см. За т. Піфагора:

10=\sqrt{3x^{2}+4x^{2}  }=\sqrt{9x^{2} +16x^{2} } =\sqrt{25x^{2} }  =5x

20=5х

х=4

3х=12 (см)

4х=12 (см)

Відповідь: 12 см, 12 см