Контрольна робота геометрія 9 клас « Розв'язування трикутників» B-1 1. (16) Яка з рівностей

правильна, A) c² = a² + b² +2absin a; Б) c² = a² + b² +2abcos y; B) c² = a² + b2+ +2abcos a; r)c²=a² + b² - 2abcos y. 2. (16) Серед формул виберіть формулу Герона. А) S = 0,5absin y; 2√3 Б) S = a^V³; B) S =√p(p — a) (p — b) (р — c); Г) S = a² sin a. 3. (16) Визначте вид трикутника за його сторонами 13см, 12см i 10см. А) тупокутний; Б) гострокутний; В) прямокутний. 4. (16) Знайдіть площу трикутника за сторонами 13 см, 13 см і 10см. 5. (16) У ∆ ABC ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулигина Елизавета.

Ответ:

r)c²=a²+b²-2abcosy

В)S=корінь з p(p-a)(p-b)(p-c)

вид трикутника за його сторонами за правилом 3 сторін трикутника маємо а²+b²>c 13²+12²>10²

тоді вид трикутника:Б)гострокутній

площа трикутника

за формулою герона p=a+b+c/2=13+13+10/2=18 см(півпериметр)

S=корінь з p(p-a)(p-b)(p-c)=корінь з 18(18-13)(18-13)(18-10)=корінь 3 18×5×5×8=коронь з 3600=60 см²

відповідь:площа трикутника =60 см²