СРОЧНО!!!!! Знайдіть висоту гори, якщо відомо , що її довжина схилу дорівнює 4120 м, а її кут

нахилу до поверхні землі дорівнює 30 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Саликов Искандар.

Ответ:

Объяснение:

Для розв'язання задачі нам знадобиться трикутник, де один з кутів дорівнює 30 градусів, а протилежний йому катет має довжину 4120 м. Позначимо цей катет як a. Тоді інший катет дорівнюватиме a * tg(30 градусів) = a * √3 / 3. Оскільки це висота гори, то ми знаходимо, що висота дорівнює:

h = a * √3 / 3 = 4120 * √3 / 3 ≈ 2382,9 м

Отже, висота гори приблизно дорівнює 2382,9 метра.