Точки А( 2; -4; -8) і В(10; -20; 6) симетричні відносно точки С. Знайти координати точки С.

пожалуйсто с решением.

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Алёна.

Ответ:

Оскільки точки А і В є симетричними відносно точки С, то середина відрізка АВ знаходиться в точці С.

Координати середини відрізка можна знайти, взявши середнє арифметичне відповідних координат точок А і В:

x = (2 + 10) / 2 = 6

y = (-4 - 20) / 2 = -12

z = (-8 + 6) / 2 = -1

Отже, координати точки С дорівнюють (6, -12, -1).